HAKKIMIZDA

Model Paslanmaz olarak paslanmaz çelikten üretilen yarı mamülleri ve bu malzemeden oluşturulabilecek mamül ürünlerin üretiminde kaliteyi en üst düzeye taşımak ve sürekliliğini sağlamak ana hedefimizdir.
Biz Model Paslanmaz ve çalışanları olarak imalatını yaptığımız her ürünün kaliteli, sıfır hatalı, güvenli hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırarak beklentilerine cevap vermek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en başta gelen ilkelerimizdir.
Kalite, hizmette mükemmellik ve koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş ekibimiz ayrıca teknik elemanlarıyla müşterilerine danışmanlık hizmeti de vererek günümüzün gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarla müşterilerine eksiksiz servis sunmaktadır.
Hizmet verdiğimiz tüm ürün gruplarında garanti süresi ve satış sonrası teknik destek ile danışmanlık hizmetlerini hızlı bir şekilde yerine getirerek, müşteri memnuniyetini önemseyen ilkemize sadık kalmaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda kurumsal ürünlerinin tasarım çalışmalarını yapmaktayız. Kaliteli ürünü ekonomik, hızlı ve güvenilir biçimde sunarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini amaç edinen firmamız, ürünlere ve üretim yöntemlerine yönelik Ar-Ge çalışmalarını aralıksız devam etmektedir. Sektörde öncü firmalara hizmet veren işletmemiz verilen sorumluluğun bilincinde olup, kaliteli ürün ve hizmetten ödün vermeden çalışmaktadır.